Narva-Jõesuu

Narva Jõesuu Jazz kunstilise juhi, muusik Oleg Pissarenko, ammune soov on tuua ajaloolisesse kuurortlinna kvaliteetne jazzmuusika nii meistriklassina noortele muusikaõppuritele kui ka festivalina kõikidele jazzisõpradele!

Oleg Pissarenko: “Olen Narvast pärit, mistõttu avanes lapsepõlves fantastiline võimalus veeta suved Narva-Jõesuu mändide all, ammutades inspiratsiooni, mis kandumas veel tänagi minu muusikasse. Olen alati soovinud muusikaõpetajana pakkuda seda võimalust noortele muusikastudentidele, sest siin on midagi, mis puudutab hinge ja kujundab Sinu loomingut.”

Koostöös Euroopa Liiduga saame pakkuda TASUTA suurepäraseid võimalusi nii 24-28.07 toimuva muusikalaagri jazzi suurkujude meistriklassidest osa võtvatele noortele kui ka 29.07 jazzifestivali külastavale publikule, mil täidame Kuursaali lähedal asuva linnapargi Hele rõõmsameelse ning romantilise jazzi hõnguga, just nagu mõnes vanas heas mustvalges filmis.

Tipptasemel muusikud toovad jazzi Narva-Jõesuusse nii Eesti teistest linnadest, Euroopast kui ka USAst!

Projekti “Jazzmuusika suvelaager ja festival Narva-Jõesuus” („JCF“) ER195 kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.

Tule ning saa sellest fantastilisest elamusest osa!